Bror Ljunggren oljemålning

194882

LJUNGGREN, Bror (1884-1939): "Motive från Östra Grevie", signerad och daterad Bror Ljunggren 1929, olja på pannå, 21x27 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Bror Ljunggren oljemålning

Budhistorik (4 bud)

841981
450
841017
840660
836946

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.