Carlos Capelan akvarell

194879

CAPELÁN, Carlos (Uruguay, född 1948): Komposition, signerad Capelán, akvarell på kuvert, 22,5x32 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Carlos Capelan akvarell

Budhistorik (4 bud)

836042
1 300
835875
835764
835763

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.