Sven Lidberg litografier

194873

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm; oramade

Rum 4

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (8 bud)
843944
700
843943
650
843941
600
843942
600
843941
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.