Sven Lidberg litografier

194871

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm; oramade

Rum 9

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (9 bud)
835864
700
840824
700
835864
650
839244
600
835864
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.