Kakelugnsplåt 1800-tal

194869

KAKELUGNSPLÅT, 1800-tal, präglad mässingsplåt, längd 70, djup 36 cm

Skador

Diverse

Rum 4

Kakelugnsplåt 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
841162
2 400
841123
841037
841121
841037
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.