Chiffonjé Karl Johan

194859

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 128, 113x54 cm

Nyckel saknas, benknoppar medföljer, fanérskador, kompltterad

Ändringar/tillägg
Nyckel till inredning finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Chiffonjé Karl Johan

Budhistorik (6 bud)
841713
840168
840167
1 600
840166
839340

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.