Spelbord rokokostil

194857

SPELBORD, 1900-tal, fanérat i valnöt, filtklädd skiva, höjd 76, 107x54 cm
PROVENIENS: Utrikesdepartementet

Rum 3

Spelbord rokokostil

Budhistorik (10 bud)
841269
1 400
835868
1 300
841268
1 300
835868
841267

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.