Kista 1700-tal

194850

KISTA, märkt med årtalet 1793, bemålad, beslag i smide, höjd 39, 78x52

Lås saknas, skador, delar saknas

Rum 4

Kista 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
841225
850
841167
841224
750
841167
550
839571
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.