Skåp 1800-talets andra hälft

194848

SKÅP, 1800-talets andra hälft, med hyllinredning, fanérat i valnöt, höjd 116, 92x61 cm

Lås saknas, lös fot medföljer, sprickor, fanérskador, dekorbit saknas

Rum 2

Skåp 1800-talets andra hälft

Budhistorik (7 bud)
842201
600
841249
550
840147
500
841248
450
840147

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.