Kolonnskåp Karl Johan

194835

KOLONNSKÅP, 1800-tal, Karl Johan, skiva i bemålad porfyrimitatuon, fanérat i mahogny, skuren och förgylld list, höjd 85, 43x43 cm

Nyckel och nyckelskylt saknas, sprickor, fanérsakdor

Rum 15

Kolonnskåp Karl Johan

Budhistorik (16 bud)
840065
3 600
836996
3 400
836993
3 200
836947
836947
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.