Matskrin 1700-tal

194831

MATSKRIN, 1700-tal, i svepteknik, beslag i järn, bemålad, längd 59 cm

Nyckel saknas, skador

Allmoge, Diverse

Rum 4

Matskrin 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
841404
550
841364
500
840157
450
839008
838208

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.