Olle Krantz oljemålning

194830

KRANTZ, Olle (1906-1999): Läsande dam, signerad Olle Krantz, olja på duk, 84x63 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (7 bud)
841523
600
841522
550
840202
500
840050
450
840201

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.