K Ekdahl-Askim olja

194829

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Hus vid klippor - Västkusten, signerad K Ekdahl, olja på pannå, 49x60 cm

Konst, Måleri

Fack 16

K Ekdahl-Askim olja

Budhistorik (5 bud)
841397
500
841396
450
841373
841292
836004

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.