Orgel 1800-talets andra hälft

194828

ORGEL, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, svarvade ben, höjd 80, 105x42 cm, nyckel finns

Funktioner ej prövade, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 9

Orgel 1800-talets andra hälft

Budhistorik (14 bud)
840977
1 700
840818
1 600
840491
840817
840491
1 400

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.