Sybord

194826

SYBORD, på lyrfot, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 74, 59x45 cm

Nyckel saknas, fanérskador

Rum 15

Sybord

Budhistorik (3 bud)

835865
835945
835865

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.