Slagbord

194825

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal, höjd 78, 51x116, total längd 180 cm

Skador, sprickor

Rum 3

Slagbord

Budhistorik (10 bud)
841505
841503
841504
1 900
841503
1 800
841502
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.