Jaon Sjösvärd oljemålning

194813

SJÖSVÄRD, John (1890-1958): "Fux på stranden", signerad och daterad -39, olja på pannå, 29x29 cm

Konst, Måleri

Monter 29

Jaon Sjösvärd oljemålning

Budhistorik (10 bud)
841369
841229
841368
841229
950
841260
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.