Skåp i barockstil

194812

SKÅP, 1800-tal, barockstil, ek, valnöt samt svärtat trä, på kulfötter, höjd 228, 223x78 cm, nyckel finns

Torrsprickor, smärre fuktskador

Rum 14

Skåp i barockstil

Budhistorik (27 bud)
840761
18 500
840760
18 000
840750
17 500
840750
16 000
840749
15 500

Slutpris SEK:
18 500
1 807 EUR, 2 115 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.