August von Siegen oljemålning

194811

AUGUST VON SIEGEN (Tyskland, 1890-1920): Platz in Florenz, signerad Aug. Siegen. olja på pannå, 51x41 cm

Konst, Måleri

Rum 3

August von Siegen oljemålning

Budhistorik (9 bud)
840476
840474
3 800
840473
3 600
840471
3 400
840426
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.