Anders Zorn etsning

194810

ZORN, Anders (1860-1920): "Sappo", signerad i plåten 1917, signerad Zorn, etsning, 20,4x18 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 283

Monter 30

Anders Zorn etsning

Budhistorik (12 bud)
840223
6 000
840312
5 800
840223
5 600
839356
5 000
836923
4 600

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.