Pavel Fleischmann oljemålning

194809

FLEISCHMANN, Pavel (1898-1978): "Dalälven", signerad P. Fleischmann 42, olja på pannå, 55x72 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Pavel Fleischmann oljemålning

Budhistorik (1 bud)

837691
2013-07-06 19:21:43

2013-07-10 kl 19:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.