Gunnar Norrman etsning

194808

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Metaren", signerad och daterad G.Norrman 1978, torrnål, 56/100, bildyta 16,5x23 cm

Rum 3

Gunnar Norrman etsning

Budhistorik (4 bud)

840458
450
840380
839542
839227

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.