Gunnar Mossberg oljemålning

194806

MOSSBERG, Gunnar (1903-1983): "Gamla Lundagatan Söder", signerad G Mossberg, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 2

Gunnar Mossberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

840255
835402

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.