Salongsbord

194804

SALONGSBORD, 1800/1900-tal, furu, höjd 72, 99x61 cm

Renoverat, senare delar, skador

Rum 9

Salongsbord

Budhistorik (11 bud)
841271
1 400
841261
1 300
841261
841270
841261
550

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.