Sybord 1800-tal

194799

SYBORD, 1800-talets slut, öppningsbar skiva, inredning, höjd 73, 52x38 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 12

Sybord 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
841487
950
841486
900
841484
850
841311
841483
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.