Olle Nyman oljemålning

194796

NYMAN, Olle (1909-1999): "France Villa al Mare", signerad och daterad Olle Nyman 1937 atergo, olja på duk uppfodrad på pannå, 26x34 cm

Konst, Måleri

Monter 30

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (24 bud)
840433
836451
3 600
836426
3 400
835468
3 200
835467

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.