Leksakshäst trä

194794

LEKSAKSHÄST, 1900-talets första hälft, skulpterat trä, stående på hjulförsedd träplatta, höjd 48 cm

Bottenplattan senare, skador, renoverad

Leksaker, Allmoge

Rum 4

Leksakshäst trä

Budhistorik (17 bud)
840570
1 900
839265
1 800
840567
1 700
839265
1 600
840562

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.