Oidentifierad konstnär 1800-tal

194785

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Barn porträtt, olja på duk, 23x17 cm

Dukskador, krackeleringar

Konst, Måleri

Monter 30

Budhistorik (16 bud)
840675
840673
840511
840672
950
840511
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.