Leopold Fare färglitografi

194782

FARE, Leopold (1926-1996): Kompositioner, signerad Fare, numerad 326/360, HC färglitografi, 57x43 cm

Fack 9

Leopold Fare färglitografi

Budhistorik (1 bud)

834528
2013-07-03 00:48:34

2013-07-10 kl 14:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.