Roland Svensson litografi

194781

SVENSSON, Roland (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad Roland S., 104x310, färglitografi, 22x34 cm

Gulnader

Fack 8

Roland Svensson litografi

Budhistorik (10 bud)
840357
840116
840337
840116
950
840334
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.