R Ljunggren litografi

194780

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920): "Albins hörna, decemberkväll", signerad R. Ljunggren, 1971, färglitografi, 301/360, 33x41cm

Gulnader

Fack 10

R Ljunggren litografi

Budhistorik (5 bud)
837596
837595
750
837594
700
837593
650
834631
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.