Paul Renee Gaugin färglitografi

194779

GAUGIN, Paul René (1911-76):Tuppen, signerad och daterad 1951, 313/350, färglitografi, 61x92 cm

Gulnad

Fack 12

Budhistorik (11 bud)
840049
840067
1 400
840049
1 300
840066
840049

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.