Bo von Zweigbergh oljemålning

194775

ZWEIGBERGH, Bo von (1897-1940): Skutor vid strand, signerad och daterad Zweigbergh-33, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Bo von Zweigbergh oljemålning

Budhistorik (32 bud)
840765
5 000
840775
5 000
840765
4 600
840764
4 400
840755
4 200

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.