Albert Johansson blandteknik

194773

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "In medias res VIII", signerad och daterad Albert Johansson 1970-71, blandteknik och collage på papp, 122x152 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Albert Johansson blandteknik

Budhistorik (9 bud)
839827
6 200
839826
6 000
839822
5 400
839821
5 000
839815
4 400

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.