Oidentifierad konstnär oljemålning

194770

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, interiör, olja på duk, signerad Rick, ca 51x69 cm

Krackeleringar, dubblerad

Konst

Rum 3

Budhistorik (9 bud)
839599
2 600
839046
2 400
838723
839045
838723

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.