Oidentifierad konstnär 1800-tal

194769

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Landskapsvy, otydligt signerad, daterad 1878, olja på duk, ca 80x127 cm

Färgborfall

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
839726
839374
1 400
836292
1 300
839373
1 300
836292

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.