W Byron oljemålning

194768

BYRON, W. (1860-1920): Kustvy, olja på duk, signerad W Byron, ca 51x76 cm

Konst

Fack 3

W Byron oljemålning

Budhistorik (5 bud)
839772
650
838080
600
838080
500
836656
450
836656

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.