Chiffonjé Karl Johan 1800-tal

194767

CHIFFONJÉ, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahognyfanér, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, svarvade knoppar, höjd ca 126, 49x117 cm, nyckel medföljer

Slitage, lösa listdelar medföljer, torrsprickor, senare äldre lås

Rum 15

Chiffonjé Karl Johan 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

839920
2013-07-09 22:13:13

2013-07-09 kl 22:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.