Byrå sengustaviansk

194766

BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk, mahognyfanér, dekorlister av mässing, dragbeslag i form av lagerkransar, höjd ca 83, 87x42 cm

Slitage, renoverad, lösa dekorlister medföljer

Rum 3

Byrå sengustaviansk

Budhistorik (14 bud)
839869
4 200
839165
839868
3 800
839165
3 600
839867
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.