Stolar gustaviansk stil

194765

STOLAR, 4 st, 1900-talets början, s k leksandsstolar, gustaviansk stil, rygg med spjälor

Smärre slitage

Rum 2

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (17 bud)
839896
839287
837307
837306
950
837305
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.