Fåtöljer stolar 1800-tal

194764

FÅTÖLJER, 2 st, STOLAR, 3 st, 1800-talets andra hälft, klädsel av plysch, hjultrissor

Renoverade

Rum 1

Fåtöljer stolar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

839230
838322
650
834409

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.