Bord nyrokoko 1800-tal

194763

BORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, mahognyfanér, pelarfot med skuren dekor, höjd ca 72, 121x78 cm

Slitage, repor, smärre fanérskador

Rum 12

Bord nyrokoko 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

839734
837535

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.