Soffa i gustaviansk stil

194761

SOFFA, 1900-tal, gustaviansk stil, vitmålad, dekor av svarvade knoppar, längd 202 cm

Slitage

Rum 13

Soffa i gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
839737
2 600
839470
2 400
839470
838339
1 900
834613
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.