Soffa rokokostil

194759

SOFFA, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld, skuren dekor, rygg med rotting, klädsel av plyschtyg, längd ca 125 cm

Slitage, rottingklädsel med hål

Rum 13

Soffa rokokostil

Budhistorik (12 bud)
839901
850
839900
839897
750
839894
700
839894
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.