Bengt Olson oljemålning

194753

OLSON, Bengt (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olson, olja på duk, 20x25 cm

Konst, Måleri

Monter 30

Bengt Olson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
834891
834890
2 800
834889
2 600
834620
2 400
834619

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.