Spegel 1800-tal

194752

SPEGEL, 1800 talets andra hälft, björk, med låda i basen, dekor av kolonner, höjd 102x56 cm
Proveniens: Jätsberg herrgård

Spegel med slitage

Speglar

Rum 1

Spegel 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
840829
750
840045
700
840828
700
840045
650
840827
600

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.