Karmstolar Karl Johan

194749

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, fanérade i mahogny, dekor av förgylld fleuron

Skador, lagningar, skadad klädsel

Rum 12

Karmstolar Karl Johan

Budhistorik (11 bud)
841189
841188
950
841187
900
841186
850
841185

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.