Fällbord 1800-tal

194747

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, Mälardalen, skivan fanérad i rot, höjd 75, 90x90 cm

Lös fanérbit medföljer, smärre fanérskador, pelarfot med renovering

Rum 3

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

836873
500
835646

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.