Anders Trulson oljemålning

194743

TRULSON, Anders (1874-1911) tillskriven: Motiv från Brygge, olja på duk, 80x98 cm

Smärre skador, lagning

Konst, Måleri

Rum 2

Anders Trulson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

839695
839691
500
835575

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.