Byrå 1800-talets

194738

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanérad i björk, förgyllda beslag, höjd 98, 102x56 cm

Sprickor, fanérskador, låst, nyckel saknas

Rum 12

Byrå 1800-talets

Budhistorik (3 bud)

841108
839317
838994

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.